Vind je het niet belachelijk dat niemand van je verwacht dat je kan voetballen, judoen of spaans kan spreken zonder een enkele les te volgen, maar dat men wel verwacht dat je de sociale skills aangeboren hebt gekregen om
aantrekkelijke vrouwen in je leven te krijgen?
Lukt het vaak niet met de meiden? Ben je te vaak
'de beste vriend' terwijl je liever méér wilt? Ziet het vrouwvolk je vaak niet staan? Vind je het lastig gesprekken aan te knopen met meisjes waar je
geinteresseerd in bent?
Dan is hier de ULTIEME OPLOSSING:
WORD BINNEN 1 DAG CASANOVA EN DON JUAN!!
ONZIN!
ABSOLUUT BULLSHIT NATUURLIJK! Zoiets leer je niet in één dag. Dat vergt tijd en inzet.
Jammer genoeg is de dating kunst niet iets wat we op school krijgen, en wij mannen worden dus altijd maar in het diepe gegooid. Net als alle andere dingen is het omgaan met de leden van het vrouwelijke geslacht iets wat je simpelweg moet, en bovendien kán, leren. Ik ben daar, samen met vele anderen, het levende bewijs van.
Ik zelf heb ook m'n halve puberteit nogal doelloos rondgezworven als het om de meisjes ging. Ik wist nooit zo goed hoe ik met ze moest praten, hoe ik mezelf moest presenteren, of hoe ik een gewone ontmoeting tot iets interessanters kon maken.
Twee jaar geleden was ik het zat. Ik besloot het heft in eigen handen te namen, en alles te leren wat er over deze onbegrijpelijke en fascinerende wezens te leren valt. Met deze berg aan informatie heb ik een hapklaar stappenplan gemaakt dat door iedereen te leren is.
Hoe gaat dit dan in z'n werk?:- Jij belt me op, en we maken een afspraak voor een gratis intakegesprek, waarin we kijken wat je sterke en zwakke punten zijn. Hierop maken we een plan wat je wél en niet hoeft te leren.
- Tijdens het intreegesprek maken we afspraken om elkaar ergens in de stad te ontmoeten voor de werkelijke lessen. Tijdens de lessen gaan we gaan lekker zitten, en houden een 1 of 2 uur durende 1op1 sessie. We doen zo veel of weinig sessies als nodig is. Heb je een vriend die dit ook wil leren, kunnen jullie tegelijkertijd komen, en krijg je korting.
- We richten ons op de dingen die voor jou belangrijk zijn, zoals misschien:
- Lichaamstaal
- Gesprekken houden
- Mode
- 'Social proof'
- Je date plannen
- Zelfpresentatie en zelfbeeld
- 'Aantrekking'
- En nog vele andere basisprincipes die je liefdesleven zo veel gemakkelijker gaan maken.
In principe werk ik alleen in
Amsterdam (centrum), tenzij er voldoende vraag is om ook in andere (grote) steden te werken.
Ben je min of meer tussen de
18 en 25 jaar oud, en wil je meer informatie of gelijk een intake gesprek aanvragen, bel me op:
06-29730517 (7 dagen per week tussen 11.00 en 23.00 uur) (Zet je nummerherkenning aan zodat ik je eventueel kan terugbellen indien ik niet direct kan opnemen)
Of stuur een mailtje naar:
mrstruijk@hotmail.com Ik wil jullie graag achterlaten met de legendarische woorden van meester Pick-Up Artist Mystery: “Doe je wat je altijd deed, dan krijg je wat je altijd hebt gekregen”.
Succes jongens, ik hoor snel van jullie, dan gaan we hard aan de slag.
Groet,
Maarten